Daily Archives: 30 listopada 2023

W ostatnim czasie w naszej szkole odbywały się fascynujące zajęcia z zakresu druku 3D, podczas których uczniowie zdobywali umiejętności obsługi i wykorzystania drukarek 3D. Ponadto, poznali podstawy modelowania 3D, umożliwiające tworzenie i następnie drukowanie własnych projektów. Niektóre z tych projektów znalazły zastosowanie w tworzeniu form silikonowych do produkcji świeczek, mydełek lub odlewów z gipsu. Dodatkowo, zajęcia były uzupełnione o technologię skanowania 3D oraz technologię rzeczywistości wirtualnej (VR).

Continue reading

Wspaniałe wyniki naszej drużyny w 4 lidze futsalu na hali MOSiR Grajewo! 💪🥅 Wygraliśmy z ZSZ Sokółka 6-0 i ZSR Sokółka 9-1. Mimo porażki z ZS Wojewodzin 3-6, jesteśmy dumni z naszego zespołu! 🔥⚽
Skład drużyny: Guzowski Krystian (klasa 2p), Jankiewicz Piotr (3w), Komor Gabriel (2w), Łepkowski Łukasz (2w), Mysiewicz Wiktor (3d), Olejniczak Damian (2w), Olszewski Bartosz (2w), Szymkiewicz Dawid (2w), Wolwark Kacper (2p), Żbikowski Bartłomiej (2p).
Gratulacje!! Powodzenia w dalszych turniejach, trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa! 🔥🏆
Ryszard Borkowski