Postanowiliśmy włożyć wkład w rozwój szkoły. Konkurs “Szkoła z klimatem” pozwoli zmienić obraz placówki. Zespół Szkół nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie stanie się miejscem bardziej przyjaznym środowisku. Przygotowania do konkursu trwają pod opieką nauczyciela Pana Wiesława Ruszczyka.

W związku z konkursem “Szkoła z klimatem” zawiązała się grupa uczniów ZS 2 im. 9. PSK w Grajewie, której zadaniem jest zaaranżowanie obszarów zielonych na terenie szkoły. Celem konkursu jest zapoznanie młodzieży z zagadnieniami zmian klimatu, jak również z działaniami prowadzącymi do zmniejszenia lub uniknięcia ich negatywnych skutków, z wykorzystaniem nowych możliwości. Grupa rozważa przystępne rozwiązania tego problemu.

Postępy zespołu konkursowego będzie można obserwować w zakładce: Aktualności z projektu „Szkoła z klimatem”