Daily Archives: 7 maja 2021

Nauczyciele ZS Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie uczestniczyli w 60-cio godzinnym szkoleniu „Technologie Informacyjno – komunikacyjne w pracy dydaktycznej” w ramach projektu „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie”. Dzisiejszego dnia odbył się egzamin, który składał się z części teoretycznej oraz praktycznej. Obie części egzaminu zakończyły się 100%-owymi wynikami.

Uczniowie ZS Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie wzięli udział w szkoleniu „Prowadzenie spraw rachunkowo – finansowych” w ramach projektu „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie”. Szkolenie dobiegło końca. Dzisiejszego dnia odbył się egzamin teoretyczny oraz egzamin praktyczny.

Adorował ją Stanisław Grochowiak, zachwyciła się nią Wisława Szymborska. Eldo rapował o niej i do niej. Twórczość Haliny Poświatowskiej pomimo upływu czasu nadal zachwyca i nic nie traci ze swej aktualności. Stanowi ona zapis kobiecych emocji, gdzie erotyzm splata się ze śmiercią i zadumą nad przemijaniem. Warto „zaprzyjaźnić się” z Halinę Poświatowską, bo wciąż otacza ją legenda, a jej postać nieustannie fascynuje czytelników.

Wydarzenie przygotowała: Monika Pskowska i biblioteka szkolna

Recytacja: Julia Halecka – kl. IIIa Montaż: Jakub Skibniewski – kl. IId