Daily Archives: 26 listopada 2021

Dnia 25 listopada 2021 r. uczniowie: Jadzewicz Aleksandra, Zamojski Patryk i Skibniewski Jakub uczestniczyli w XII edycja Międzyszkolnego Konkursu z języka angielskiego dla techników – „IT in ENGLISH – Technologia informacyjna w języku angielskim”, organizowanego pod honorowymi patronatami: Wojewody Podlaskiego, Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Rektora Politechniki Białostockiej. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z zakresu języka angielskiego w szeroko rozumianej branży informatycznej, rozwiązując zadania testowe oraz zadania otwarte na stanowiskach komputerowych. Po części konkursowej uczestnicy wysłuchali prelekcji dr inż. Tomasza Grzesia z Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej pt. „Biometria – jak nas widzą komputery?” oraz zapoznali się z nowinkami technologicznymi Laboratorium Politechniki Białostockiej. Bezpośrednio po tej części wydarzenia zostały ogłoszone wyniki konkursu oraz nastąpiło uroczyste wręczenie nagród, dyplomów i upominków dla wszystkich uczestników. Wszystkim GRATULUJEMY!

mgr Bożena Kubicka