Daily Archives: 5 listopada 2021

Prawdziwa, ponadczasowa artystka, niebanalna, nieuchwytna. Tylko ona potrafiła utrwalać chwile w zabawny i trafny sposób. Taka była Agnieszka Osiecka. Legendarna poetka i autorka teksów piosenek skończyłaby w tym roku 85 lat. Napisała ponad dwa tysiące tekstów piosenek. Nie była tylko poetką. Pisała również opowiadania, bajki, książki fabularne, była również autorką spektakli teatralnychi telewizyjnych. Dnia 5 listopada w jesiennej atmosferze i zaduszkowym nastroju w bibliotece szkolnej odbyło się literacko-muzyczne spotkanie poświęcone pamięci i twórczości Agnieszki Osieckiej.

Dorobek poetki, pisarki zaprezentowali uczniowie: Paulina Bukowska, Olga Kozłowska, Zofia Nikonowicz, Karolina Chełmińska, Aleksandra Strzałkowska, Magdalena Zemelka, Aleksandra Bieguńska, Eryk Brakoniecki, Igor Węcek, Ernest Żmijewski, Jadwiga Orzechowska, Wiktoria Lendo.

Obsługa sprzętu: Mateusz Gardocki

Wydarzenie przygotowała biblioteka szkolna i Monika Pskowska

Continue reading

4 listopada 2021 roku odbył się wyjazd certyfikowanej wojskowej klasy mundurowej do Jednostki Wojskowej w Giżycku.
W zajęciach uczestniczyli uczniowie naszej szkoły z klasy 3w – o profilu mundurowym.
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu.