Bardzo miło nam poinformować, iż nasze Technikum w Grajewie w rankingu techników otouczelnie.pl według kryteriów: zdawalność egzaminu maturalnego oraz średni wynik z egzaminu maturalnego (z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego) na poziomie podstawowym w 2023 roku zajęło 13 miejsce na 53 szkoły z województwa podlaskiego.
To wyróżnienie świadczy o wysokiej jakości edukacji i zaangażowaniu zarówno uczniów, jak i kadry pedagogicznej.
Zachęcamy do obejrzenia zrzutu ekranu z rankingu otouczelnie.pl oraz porównania wyników zdawalności egzaminów zawodowych, które odbyły się w sesji zimowej 2024 r.
Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów szkół podstawowych do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjna i do składania podań do naszej szkoły.
Nasza wysoka zdawalność egzaminów maturalnych i zawodowych daje pewność, że edukacja w naszym technikum jest doskonałym przygotowaniem do dalszej kariery zawodowej lub kontynuacji nauki na studiach wyższych.
Więcej informacji o oferowanych przez nas kierunkach znajdziecie w zakładce REKRUTACJA: https://zs2.grajewo.pl/rekrutacja/
Zapraszamy!