Daily Archives: 12 kwietnia 2024

W piątek 12 kwietnia 2024 r. klasy 4d i 4e z naszej szkoły wyjechały na kulturalno-edukacyjną wycieczkę do Supraśla i Białegostoku.
W Supraślu uczniowie odwiedzili jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w mieście – Muzeum Ikon. Młodzi ludzie mieli możliwość podziwiania sakralnego malarstwa. Przyciemnione światła i jednogłosowy śpiew chóralny przeniósł młodych ludzi do zupełnie innej mistycznej czasoprzestrzeni.
Kolejnym punktem programu był wyjazd na Politechnikę Białostocką. Uczniowie zapoznali się z ofertę edukacyjną uczelni, rozmawiali ze studentami i doświadczoną kadrą akademicką, a także uczestniczyli w warsztatach kreatywnych. Było to dla nich wartościowe doświadczenie. Mogli poszerzyć swoją wiedzę, odkryć nowe perspektywy edukacyjne i zawodowe.
Ewa Borawska
Justyna Bagińska

Continue reading

Dnia 12.04.2024 r. w Radziłowie odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, w którym m.in. udział wzięli uczniowie naszej szkoły.

Mateusz Turowski z kl. 2w zajął 🥈2 miejsce i awans do turnieju wojewódzkiego,

a Bartosz Machul z kl. 2ae zajął 4 miejsce.

Gratulujemy! 👏💪🏆

Opiekun: Ryszard Borkowski