Czy można połączyć pasję z pomysłem na siebie – dlaczego nie? Najlepszym przykładem jest Szymon Liniewski tegoroczny absolwent naszej szkoły, który znalazł się w gronie zwycięzców ogólnopolskiego konkursu pod hasłem: „Mam tę Moc!” Organizatorem współzawodnictwa była Fundacja Świętego Mikołaja, która wspiera utalentowanych uczniów. W krótkim montażu filmowym Szymon, uczeń klasy mundurowej zaprezentował swoją wymagającą, ale piękną pasję jaką jest sportowy taniec towarzyski.

Z głębi serca dziękujemy Fundacji, która po raz drugi doceniła talent i zaangażowanie  Szymona, przekazując mu w sumie środki finansowe w wysokości 3400 złotych. Ponadto, na subkonto szkoły wpłynęła kwota 3000 złotych, która w przyszłym roku szkolnym pomoże kolejnemu uczniowi rozwinąć skrzydła.

Gratulujemy Szymonowi i życzymy, aby pasja tańca połączona ze służbą ojczyźnie stała się kluczem do jego osobistego sukcesu.