Daily Archives: 30 maja 2023

Dnia 30.05.2023 r. uczniowie klas gastronomiczno-ekonomicznych (ale i nie tylko) mieli okazję zwiedzić wydział Nauk o Żywieniu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz wysłuchać ciekawego wykładu pani prof. Katarzyny Przybyłowicz nt. „Różnych aspektów żywieniowych”. Uczniowie mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwi studenci. Dzięki serdeczności pracowników wydziału zaprezentowano naszym uczniom pracownię laboratoryjną, analizy sensorycznej oraz pracowanie technologii gastronomicznej. Uczniowie zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną wydziału. Dodatkowo uczniowie zwiedzili słynne miasteczko studenckie w Kortowie oraz wraz z przewodnikiem olsztyńską starówkę. Kończąc pobyt w cudownym Olsztynie przenieśliśmy się na chwilę do gwiazd, czyli olsztyńskiego planetarium. Z pewnością nawiązanie współpracy z Wydziałem Nauk o Żywieniu zaowocuje w przyszłości i już dziś nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych przedsięwzięć.
Pozdrawiamy wszystkich uczestników wycieczki opiekunowie: Katarzyna Włodarczyk oraz Wiesław Ruszczyk

więcej zdjęć: klik

Od 1.06.2023 zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do Grajewskiego Centrum Edukacji Obronnej. GCEO jest całkowicie darmowe i ogólnodostępne – zapraszamy do kontaktu i zapisów.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 16.00-20.00

Wtorek 8.00-15.00

Środa 8.00-15:00

Czwartek 16.00-20.00

Piątek 16.00-20.00

Sobota 12:00-18.00

Regulaminy:

Regulamin Strzelnica Pneumatyczna.pdf

Regulamin Strzelnica Multimedialna.pdf

Strzelnica jest darmowa i ogólnodostępna dla wszystkich chętnych.

Kontakt:

adres e-mail: gceo@zs2.grajewo.pl