Daily Archives: 13 marca 2023

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego 9 marca uczniowie klasy IVw wzięli udział w spotkaniu prozawodowym, które poprowadziłast. chor. Marta Kostecka z Placówki Straży Granicznej w Augustowie.Funkcjonariuszka przekazała uczniom informacje na temat służby w Straży Granicznej. Poinformowała młodych ludzi, jakie warunki należy spełnić, by wstąpić w szeregi formacji oraz omówiła proces rekrutacji.Prelegentka zwróciła także uwagę, że praca w Straży Granicznejjest ciekawa i nie ma w niej miejsca na nudę i rutynę. To wyzwanie, ale przede wszystkim codzienna satysfakcja z pełnionych obowiązków.

Beata Szczepańska

W dniu 08.03.2023 r. spłonął dom jednego z naszych uczniów.
Dzisiaj i jutro organizujemy szkolną zbiórkę. Samorząd Uczniowski będzie zbierał pieniądze do puszki.
link do zbiórki: https://pomagam.pl/djyhnzdb
@zs2grajewo LINK DO ZRZUTKI W BIOGRAMIE!! #pomagampl #zrzutka #pomagamy #dom #dc ♬ dźwięk oryginalny – ZS Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

Wykonanie tiktoka: Sebastian Gadomski klasa 4dsp (technik informatyk).