Szkoła Naszą Szansą – ISTOTNIE! Tą myślą zakończyło się dzisiejsze spotkanie pod patronatem Nadleśnictwa Rajgród, będące podsumowaniem projektu Szkolnego Klubu Wolontariatu ZS2 i stowarzyszenia działającego na rzecz osób niepełnosprawnych przy Zespole Szkół Specjalnych w Grajewie. Uczniowie Klasy IAE, będący gospodarzami, profesjonalnie przygotowali warsztaty naukowe, artystyczne oraz zawodowo (tradycyjnie – na najwyższym poziomie!) zatroszczyli się o ucztę dla podniebienia. Dziękujemy szanownym Gościom za przybycie i położenie kamienia węgielnego pod budowanie mostów oraz bezinteresowne czynienie dobra.

PS Dzięki obsłudze medialnej Klasy IE wkrótce wyczerpujący artykuł w gazecie szkolnej oraz publikacje internetowe.