Daily Archives: 28 maja 2022

Klasa 3w sp z II LO w Grajewie w dn. 23.05.2022r. – 27.05.22r. odbyła obóz w ramach edukacji certyfikowanej wojskowej klasy mundurowej. Szkolenie odbyło się pod wodzą 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Zawiszy Czarnego. Opiekunami na obozie byli nauczyciele: Pani mgr Beata Strzałkowska oraz Pan mgr Ryszard Borkowski.

Continue reading

Dnia 27.05.2022 r. o godz. 19.00 w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie rozpoczęła się „Noc w Jednostce”, której celem była integracja społeczności szkolnej oraz kulturalne spędzanie wolnego czasu.
Uczniowie tej nocy rozegrali Turnieje w Fifę 22 oraz CS: GO. Wyniki plasują się następująco:
Turniej FIFA 22 2vs2:
🥇Miejsce I – Jakub Bałdyga, Oliwier Cybula
🥈Miejsce II – Krystian Maciorowski, Dawid Bolesta
🥉Miejsce III – Oliwier Kuryś, Jakub Nicikowski
Turniej CS: GO 2vs2:
🥇Miejsce I – Jakub Bałdyga, Dawid Bolesta
🥈Miejsce II – Mateusz Szleter, Piotr Darkowski
🥉Miejsce III – Michał Koniecko, Mikołaj Szumski
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turniejów gratulujemy! 🙂
Podczas „Nocy w Jednostce” uczniowie uczestniczyli w rozgrywkach sportowych, e-sportowych, grali w gry planszowe oraz oglądali filmy.
Wydarzenie zakończyło się o godz. 6.00 dnia następnego.
Opiekunami na nocnym spotkaniu byli nauczyciele: Pani mgr inż. Paulina Skorupa, Pan mgr inż. Radosław Skorupa, Pan mgr Andrzej Mścichowski, Pani mgr Małgorzata Chełmińska oraz Pani mgr Agnieszka Charmułowicz.
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji 🙂.

Continue reading