Daily Archives: 13 kwietnia 2022

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.

Flora Edwards

Szukając wielkanocnych inspiracji społeczność naszej szkoły 12 kwietnia z otwartością i zaangażowaniem wzięła udział w Wiosenno – Wielkanocnym Kiermaszu Charytatywnym. Możliwość zakupu świątecznych, słodkich, domowych wypieków rozbudziła apetyt niejednego uczestnika akcji. Dochód ze sprzedaży w kwocie 900 złotych zostanie przekazany Fundacji Świętego Mikołaja, która od lat wspiera zdolnych uczniów z naszej szkoły. Wszystkim którzy dorzucili symboliczną cegiełkę serdecznie dziękujemy.

W imieniu Zespołu Stypendialnego i Samorządu Uczniowskiego serdecznie podziękowania kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie i poprowadzenie kiermaszu.

Beata Szczepańska