Daily Archives: 10 grudnia 2021

Dziś w naszej szkole odbył się konkurs: pt. Poczuj smak świąt z Jednostką. Do konkursu zgłosiło się 5 grup, które miały za zadanie wykonać ulubioną potrawę świąteczną. 🎄🥮🍛🥘
Potrawy oceniało szanowne jury w składzie:
Pan Dyrektor – mgr inż. Marcin Bobrowski oraz nauczyciele: mgr Monika Pskowska i mgr Wiesław Ruszczyk.
Najwyższą liczbę punktów, a tym samym
🏆pierwsze miejsce otrzymała uczennica klasy gastronomicznej 3ad Martyna Grzybowska, która przygotowała roladki wołowe nadziewane pieczarkami w sosie bazyliowym z burakami i ziemniakami puree.
🥈Drugie miejsce, za wykonanie kulebiaka, zajęły uczennice klasy 4a Anna Chrostowska i Karolina Zdanewicz,
natomiast 🥉trzecie miejsce otrzymał tort piernikowy wykonany przez uczniów klasy 2e: Szymona Janiszewicza i Kamilę Kacprowską.
🏅Ponadto wyróżniono uczniów klasy 1ae, którzy są na starcie swojej przygody kulinarnej: Sandrę Kubicką, Nadię Matysiewicz, Mateusza Chojnowskiego oraz Kacpra Kutniewskiego za wykonanie pierogów z kapustą i grzybami.
Gratulujemy odwagi, zaangażowania i dziękujemy za włożony wysiłek w przygotowanie tak smacznych potraw.
Z pozdrowieniami Katarzyna Włodarczyk i Anna Staniszewska