Daily Archives: 3 marca 2020

Grupa aktywnej młodzieży z naszej szkoły postanowiła w tym roku usankcjonować działalność Szkolnego Koła Wolontariatu.  Czerpiąc ze starych dobrych wzorców Absolwentów Jednostki  – wyznaczyła priorytety, pozyskała sojuszników i wdrożyła w życie kilka zadań. Nieodpłatna praca w formie pomocy koleżeńskiej, akcji charytatywnych i proekologicznych, to zaledwie kropla w morzu potrzeb zdiagnozowanych przez zespół. Za swoje zaangażowanie, młodzież otrzymała dziś z rąk Pana Dyrektora Bobrowskiego ważne podziękowania, między innymi za przedsięwzięcie „DOBRZE WIDZI SIĘ TYLKO SERCEM…” Dodatkowo zmotywowana – zaprasza wszystkich sympatyków – do wspólnego działania na rzecz drugiego człowieka i lokalnego środowiska.