Daily Archives: 10 marca 2020

W dniu 5 marca w siedzibie SGH w Warszawie odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Przedsiębiorczości, w których wzięli udział uczniowie klasy 3e: Klaudia Chilińska, Jakub Długołęcki, Bartosz Modzelewski, Weronika Rańko, Karolina Skowrońska. Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Olimpiada realizowana jest od 2005 r. i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.