Daily Archives: 8 listopada 2019

W dniu 08.11.2019 r. w ramach zajęć przyrodniczych odbyło się spotkanie z panią Dembińską, która pracuje w Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Grajewie.

Zajęcia odbyły się w ramach przygotowania młodzieży do Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS na szczeblu powiatowym a potem wojewódzkim. Uczniowie z chęcią słuchali wykładu  i aktywnie uczestniczyli w dyskusji. Mamy nadzieje że wiedza zaczerpnięta podczas spotkania przyda się podczas pisania testu konkursowego.

Continue reading

W Zespole Szkół nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie dokładnie o godz. 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała cztery zwrotki hymnu państwowego wpisując się tym samym w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”.

Organizowana jest zbiórka nowych rzeczy i zabawek (książeczki, malowanki, art. szkolne, gryzaki dla maluszków i gadżety dla nastolatków). Zbiórka odbywa się w bibliotece szkolnej i trwa do 30 listopada 2019 roku. Zachęcamy do wzięcia udziału.