Znowu to zrobili! Jedni z najbardziej aktywnych Wolontariuszy Jednostki sięgnęli po inspirację od najlepszych. „Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć”, myśl Marii Skłodowskiej-Curie, idealnie oddała atmosferę XX. Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, wpisując się jednocześnie w przygotowania podobnej uczty dla umysłów i serc w Jednostce. Niezliczona liczba pokazów, warsztatów, interaktywnych prelekcji i praktycznych rozwiązań edukacyjnych to tylko część opowieści o nauce i sztuce, jaką przygotowały uczelnie wyższe w Białymstoku.

Dzięki pasjom, radości poznania i zaangażowaniu studentów, a także współpracy z klubami naukowymi (w tym ze szkół podstawowych!!) – moc magicznego wręcz oddziaływania przekracza wszelkie granice! Ponieważ festiwal będzie trwał do niedzieli a niewątpliwie każdy odnajdzie w nim indywidualną promienną stronę – serdecznie polecamy!
💎
Szkolne Koło Wolontariatu z Jednostki, które mieli przyjemność reprezentować – Brajan, Marek, Bartek, Aleksandra, Oliwia, Adrian, Hubert i Beata ❤️‍🔥