Uczniowie klasy 1dp (technik informatyk, technik programista) mieli okazję wziąć udział w biwaku nad jeziorem. Spędzili aktywnie czas – grając w siatkówkę i piłkę nożną – otoczeni drzewami i śpiewem ptaków. Nie mogło zabraknąć ogniska i grilla nad brzegiem jeziora oraz zabaw i rozmów integracyjnych w domkach.
To doświadczenie pozwoliło uczniom oderwać się od codzienności, smartfona i zrelaksować w otoczeniu natury.

Spędzanie czasu na łonie natury ma liczne korzyści dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Poza tym pozwala docenić piękno otaczającego nas świata oraz zdobyć szacunek i podziw dla przyrody. To także doskonała okazja do budowania relacji z innymi ludźmi, gdyż natura sprzyja otwartej komunikacji i dzieleniu się wspólnymi doświadczeniami.
Biwak nad jeziorem nie tylko był świetną przygodą, ale także dał wiele przemyśleń. Uczniowie zacieśnili relacje i zawarli przyjaźnie, które bardzo prawdopodobne, że będą trwały całe życie. Wyjazd zostawił niezapomniane wspomnienia, które będą im towarzyszyć przez lata.
Wychowawca klasy 1dp
Paulina Skorupa