Daily Archives: 15 grudnia 2023

🏓 15.12.2023 r. odbył się Turniej Charytatywny w tenisa stołowego „POKONAJ MISTRZA!”.
🏆 Z dumą informujemy, że nikt nie zdołał pokonać naszego mistrza, Sebastiana Janiszewskiego z klasy 4w! To wyjątkowy zawodnik, któremu jak widać nie da się odebrać tytułu!
🍰 Kiermasz Świąteczny słodkości, ciast i drobnych upominków był dodatkowym smaczkiem, podczas którego udało się zebrać dodatkowe fundusze.
💰 Dochód z Turnieju oraz Kiermaszu Świątecznego posłuży wsparciu podopiecznych z Domu Dziecka w Ełku.
Razem możemy zdziałać dużo!
Dziękujemy za udział w naszym wydarzeniu.
Samorząd Uczniowski

Święta tuż, tuż‼️ Dlatego ekonomiści z klasy 1ae postanowili dowiedzieć się czegoś więcej na temat planowania swoich finansów. W ramach projektu BAKCYL uczestniczyli w lekcjach online pt. „Moje finanse”.

Uczniowie klasy 4wsp przystąpili dzisiaj do egzaminu teoretycznego z edukacji wojskowej. Egzamin przeprowadził nauczyciel edukacji Wojskowej p. Grzegorz Gardocki, a w komisji zasiadali: Szef WCR Łomża ppłk Bogdan Ożlański oraz żołnierze z 2 Batalionu Zmechanizowanego w Giżycku 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana im. Zawiszy Czarnego: Koordynator szkolenia klas mundurowych mł. chor. Paweł Stopiński i ppor. Łukasz Deptuła.