Daily Archives: 6 czerwca 2023

Wiosenny kiermasz słodkich wypieków na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń szkolnych.  6 czerwca społeczność naszej szkoły udowodniła, że ma Wielkie Serce. Dochód ze sprzedaży ciast i ciasteczek wyniósł 925 złotych. W ramach akcji „Wiosną Stypendia Rosną” Fundacja Świętego Mikołaja podwoi środki pieniężne zebrane przez szkołę. Warto pamiętać, że stypendium może zmienić życie młodych pasjonatów, twórców, sportowców. Jest inwestycją i nadzieją, na to, że wyjątkowy potencjał drzemiący w naszej młodzieży nie zostanie stracony, ale wykiełkuje, aby w przyszłości służyć innym.

Serdecznie dziękujemy sponsorom: Intermarche za przekazanie produktów spożywczych do wypieków oraz Hurtowni „Witek” za przekazanie wyrobów papierniczych. Ponadto dziękujemy uczniom klasy Iae (klasa gastronomiczna) za pomoc                                              w organizacji akcji, a  wszystkim darczyńcom za piękny gest Solidarności i Zrozumienia.

Beata Szczepańska