Daily Archives: 15 marca 2022

15.03.2022r. jak co wtorek odbyła się zbiórka klasy mundurowej 1wsp.

W dniu 15 marca o godzinie 9.00 odbył się w naszej szkole finał konkursu wiedzy o Żołnierzach Wyklętych. Konkurs miał formę testu składającego się z 42 pytań przygotowanego przez nauczyciela historii Panią Halinę Waszkiewicz na szkolnej platformie e-learningowej moodle. Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Grajewskiego Pana Waldemara Remfelda oraz Posła na SEJM RP Pana Kazimierza Gwiazdowskiego. Tegorocznymi laureatami konkursu zostali:

1. miejsce- Weronika Szmigiel- klasa 3TBWSP ZS w Wojewodzinie (27 pkt./64%)
  2. miejsce- Sebastian Rydzewski- klasa 3TI ZS w Niećkowie (24pkt./57%)
  3. miejsce- Oliwia Zabora- klasa 2TBSP ZS w Wojewodzinie (20pkt./48%) o 3 miejscu zadecydował zgodnie z regulaminem czas rozwiązania testu.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo i współzawodnictwo. O terminie wręczenia nagród będziemy informować opiekunów w najbliższych dniach.