Daily Archives: 9 lutego 2021

Dzisiejszego dnia na stacjonarnych zajęciach praktycznych uczniowie klasy 3a ZS nr 2 im. 9. PSK w Grajewie przygotowywali pierś z kurczaka w sosie jabłkowym, marchewkowe kluski śląskie oraz buraki duszone z selerem.

Młodzież Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie w grudniu 2020 uczestniczyła w programie „Szkoła Myślenia Pozytywnego – Komunikacja bez przemocy i Mediacje”. Program został stworzony z myślą o wspieraniu zdrowia psychicznego w rzeczywistości szkolnej. W ramach tego programu klasy 2e, 2ad oraz 2ae wzięły udział w szkoleniu na temat mediacji.
Oprócz tego w klasie 2ad odbyło się spotkanie online z panią mediator Renatą Wiśniewską. Uczniowie z dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem uczestniczyli w tym wydarzeniu, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na temat konfliktów rówieśniczych, konstruktywnym rozwiązywaniu sporów oraz mediacji.
Emilia Zambrzycka