Daily Archives: 15 grudnia 2020

„We wtorek, 15 grudnia 2020 r. odbyło się uroczyste otwarcie pracowni technologii gastronomicznej wZespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie, w którym uczestniczyli: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Tomasz Cebeliński, Członkowie Zarządu Powiatu Grajewskiego: Maria Gwiazdowska i Sławomir Ginel, pracownicy Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków: Naczelnik Małgorzata Cybula i Inspektor Monika Organek oraz Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 Marcin Bobrowski.

Pracownia powstała w ramach projektu: „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie” współfinansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa: 3 Kompetencje i Kwalifikacje, Działanie: 3.3 Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki. Liderem projektu jest SYNTEA S.A.
Celem Projektu jest podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Technikum w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie poprzez realizację kompleksowego programu rozwojowego w szkole dla 96 uczniów, uwzględniającego sytuację na regionalnym i lokalnych rynkach pracy oraz podniesienie kompetencji i kwalifikacji 5 nauczycieli.
Wartość całego projektu wynosi 1 145 581,44 zł, z czego doposażenie pracowni technologii gastronomicznej to 87 356,16 zł, a prace budowlane w tej pracowni wyniosły 68 145,57 zł.
Nowe wyposażenie pracowni to:
• kuchenka indukcyjna z piekarnikiem – 8 szt.
• stół ze zlewem jednokomorowym, baterie do zlewozmywaka, syfony – 8 zestawów.
• zmywarka – 1 szt.
• piec konwekcyjno-parowy – 1 szt.
• stanowisko do mycia rąk (zlew ze stali nierdzewnej z zabudową oraz suszarką do rąk) – 1 zestaw,
• chłodziarko-zamrażarka – 1 szt.
• wyciąg centralny pod stanowiska z oświetleniem – 1 zestaw,
• stół przyścienny z drzwiami skrzydłowymi – 8 szt.
• apteczka pierwszej pomocy – 1 szt.”
Źródło: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski/

Szanowni Rodzice,

W obecnych czasach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, organizujemy Wirtualne Drzwi Otwarte za pomocą platformy Google Meet.

Odpowiednie linki zostały wysłane Państwu na e-dziennik portalu Librus przez  Pana Wicedyrektora.

Zapraszamy do rozmowy jutro tj. 16.12.2020 w godzinach 17.00 – 19.00

Dyrektor ZS Nr 2 w Grajewie Marcin Bobrowski