Drodzy uczniowie klas informatycznych!

Chciałam Was poinformować, że w Poniedziałek 30.03.2020 r. każde niepoprawione 0, które macie na Librusie – zamienię na 1 bez możliwości poprawy. Macie teraz dużo czasu więc wykorzystajcie go m.in. na poprawę tych zer. Przy każdej ocenie jest komentarz z informacją o tym, co trzeba było wykonać, aby ocenę otrzymać. Jeżeli nie pamiętacie gdzie znaleźć dane zadanie – zapraszam do kontaktu poprzez Librus lub Facebook.

Dużo zdrówka! 🙂 Pamiętajcie o tym, że to nie ferie tylko KWARANTANNA ! Zostańcie w domu !

 


16.03.2020r. – 20.03.2020r. 


Poniżej znajdują się zadania do wykonania. Po kliknięciu w załącznik – otworzy Wam się nowa strona. Na stronie, która się otworzy po raz kolejny musicie kliknąć w załącznik, aby zaczął się pobierać na dysk.

1d B1 e-sport

1d B1 programowanie w praktyce

1d B2 diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej

1d(sp) B1 administracja systemami operacyjnymi

1d(sp) B2 eksploatacja lokalnych sieci komputerowych

1d(sp) B2 eksploatacja urządzeń techniki komputerowej

2d B1 administracja bazami danych

2d B1 administracja sieciowymi systemami operacyjnymi

2d B1 programowanie w praktyce

2d Programowanie strukturalne i obiektowe

3d systemy baz danych

3d B1 administracja sieciowymi systemami operacyjnymi

3d B1 projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych

3d B2, programowanie w praktyce

4d B2 programowanie w praktyce

4d programowanie strukturalne i obiektowe

4d systemy baz danych