Na początku grudnia 11 drużyn z naszej szkoły wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Futsal 2025, który dostarczył wielu sportowych emocji, zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy.
Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: Pan Ryszard Borkowski oraz Pan Wojciech Kowzon – dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm.
Nie zabrakło również kibiców, których obecność i wsparcie stworzyły wyjątkową, prawdziwie sportową atmosferę i dodały zawodnikom energii do walki do ostatniego gwizdka.
Klasyfikacja końcowa:
Celem turnieju było promowanie aktywności fizycznej, integracja społeczności szkolnej, kształtowanie zasad fair play oraz stworzenie okazji do wspólnego, sportowego świętowania w mikołajkowej atmosferze.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za sportową postawę! 
Kibicom dziękujemy za fantastyczny doping! 






