Dnia 12 września 2025 r. o godz. 19.45 na bloku sportowym Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie rozpoczęła się „Integracyjna Noc w Jednostce 2025”.
W spotkaniu uczestniczyło 41 uczniów naszej szkoły. Większość bawiła się do godziny 6.00 rano dnia następnego, a niektórzy – za zgodą rodziców – zakończyli udział w wydarzeniu wcześniej.
Celem organizacji spotkania była integracja społeczności uczniowskiej, nawiązywanie nowych znajomości między uczniami oraz wspólne i kulturalne spędzanie wolnego czasu.
Organizacja takich wydarzeń sprzyja budowaniu przyjaznej społeczności szkolnej oraz sprawia, że nauka i rozwój idą w parze z dobrymi relacjami i niezapomnianymi wspomnieniami.
Z okazji jubileuszu 30-lecia Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie zachęcamy do udziału w konkursie ZS 2 – dawniej i dziś. Konkurs skierowany jest do uczniów, którzy trafnie znajdą miejsca ze starych fragmentów zdjęć szkoły i wykonają zdjęcie aktualne podanego miejsca. Regulamin konkursu w sali nr 29. Nie przegap WYGRANEJ !
Szanowni Państwo, z uwagi na duże zainteresowanie obchodami 30-lecia szkoły – wydarzenie zostało podzielone na dwa dni.