„Trzeba trochę się powłóczyć, dać sobie możliwość wczucia się w nowy zakątek”
📓📖📆💪🏻🍀🧢🎒🥾🌎🧘🏻‍♂️🗿🛣️🏞️🌉📸🎞️📝🖨️📑📓
Na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie odpowiedzieli aktywni czytelnicy oraz wolontariusze naszej szkoły. Pod opieką Pani Pedagog Beaty Szczepańskiej, uczestniczyli w autorskim spotkaniu z Leszkiem Szczasnym, który napisał książkę ,,Świat na wyciągnięcie ręki’’. Autor opowiadał jak niskobudżetowo podróżować, poznawać ludzi i różne kultury, a także dokumentować najciekawsze wspomnienia. Pan Leszek Szczasny w swym wystąpieniu był bardzo ekspresyjny a energia i pasja, poparte doświadczeniem, świadczyły o jego autentyczności. Można pokusić się o stwierdzenie, iż jest żywym dowodem na to, że ,,chcieć znaczy móc’’.
Całość relacji wkrótce w gazecie szkolnej, więc już dziś zapraszam do lektury – Lidia Witkowska (Ucz. Klasy 3AE).