12.01.2024 r. w ramach zajęć z wychowawcą o temacie „Kształtowanie szacunku: Razem budujemy zdrową społeczność” klasa 1dp (technik informatyk i technik programista) miała spotkanie z przedstawicielem policji Panią Grażyną Rodzeń oraz z funkcjonariuszem policji sierż. szt. Pawłem Frankowskim, którzy poruszyli z młodzieżą temat szkodliwego zachowania między uczniami.
Spotkanie miało na celu uświadomienie uczniom konsekwencji prawnych, społecznych oraz szkodliwości niewłaściwego zachowania w stosunku do innych osób.
Podkreślone zostało znaczenie odpowiedzialności za swoje zachowanie, promując atmosferę bezpieczeństwa i szacunku w szkole.
Szanowanie siebie nawzajem jest kluczowe dla budowania zdrowych relacji, tworzenia pozytywnej atmosfery w społeczności, wspierania harmonijnego wspólnotowego współdziałania oraz prawidłowego rozwoju każdego członka społeczności szkolnej.
Wychowawca klasy 1dp
Paulina Skorupa