22 grudnia 2023 r. o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie odbyło się szkolne spotkanie opłatkowe.
Młodzież czytała świąteczną poezję oraz wspólnie z całą społecznością szkolną śpiewała kolędy.
Po części artystycznej i przemowie Dyrektora szkoły wszyscy dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. 💝
Celem tego wydarzenia było budowanie atmosfery wspólnoty, wzajemnej życzliwości i dzielenia się radością świąt. To chwila, kiedy wszyscy, niezależnie od wieku czy funkcji, mogliśmy razem spędzić czas, poczuć magię Bożego Narodzenia i stworzyć piękne wspomnienia. 🎄🎅
Podziękowania należą się naszej utalentowanej młodzieży oraz wszystkim, którzy wzięli udział i przyczynili się do tego wyjątkowego spotkania. Niech te świąteczne chwile niosą ze sobą wiele ciepła, miłości i wspólnego radośnie spędzonego czasu.💖🎄🎅🌟🎁
Paulina Skorupa