Dnia 20.10.2023 r. o godz. 19.30 na bloku sportowym Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie rozpoczęła się „Integracyjna Noc w Jednostce 2023”.
Wydarzenie miało na celu integrację społeczności uczniowskiej oraz kulturalne spędzanie wolnego czasu. W imprezie wzięło udział 52 uczniów naszej szkoły. Większość osób bawiła się do godz. 6.00 rano dnia następnego. Niektórzy uczniowie za zgodą rodziców opuścili wydarzenie wcześniej. Opiekunami na nocnym spotkaniu byli nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie, dla których zaangażowanie i uśmiechy uczniów były najlepszą nagrodą.
Organizacja integracyjnych wydarzeń przyczynia się do lepszego funkcjonowania społeczności szkolnej oraz tworzy bardziej przyjazne środowisko do nauki i rozwoju uczniów.
Paulina Skorupa

Regulamin Integracyjnej Nocy w Jednostce