W dniu 19 kwietnia odbyła się wycieczka szkolna, w której uczestniczyło 26 uczniów naszej szkoły. Wyjazd był zorganizowany w ramach nagrody dla uczniów, którzy wykazali się aktywnym udziałem w życiu szkoły. Celem wyjazdu było zapewnienie uczniom czasu na relaks i integrację, jak również zachęcenie ich do aktywności fizycznej i nowych wyzwań.
W trakcie wycieczki uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w różnych aktywnościach, takich jak paintball czy paintball laserowy, które wymagają skupienia, umiejętności strategii i szybkiej reakcji. Dodatkowo, uczniowie rozwiązywali zagadki w pokojach zagadek, co rozwijało ich umiejętności logicznego myślenia i pracy w grupie.
Podczas wycieczki opiekunowie Radosław Skorupa oraz Andrzej Mścichowski mieli okazję bliżej poznać uczniów, co pomaga w lepszym zrozumieniu ich potrzeb i zachowań, a także w budowaniu relacji opartej na wzajemnym zaufaniu.
Dzięki zaangażowaniu dyrektora szkoły i opiekunów, uczniowie mieli niezapomniane wrażenia i na pewno z chęcią będą wspominać ten wyjazd jako wyjątkową nagrodę za ich wysiłek i zaangażowanie w życie szkoły.
Wycieczka szkolna jest nie tylko sposobem na zintegrowanie grupy uczniów, ale również na rozwijanie ich umiejętności i pasji. Jest to doskonała okazja, by pokazać uczniom, że nauka i zabawa mogą iść w parze, a jednocześnie uczą ich wartości, takich jak współpraca, odpowiedzialność, czy też szacunek dla innych.
Dziękujemy Logic Games – Laserowy Paintball, Pokoje zagadek Escape Room, Symulatory VR oraz Forteca Paintball Białystok za wspaniałe wrażenia i niezapomniane chwile, które przyczyniły się do sukcesu tej wycieczki szkolnej.
Radosław Skorupa