Dzień Nowych Technologii w Edukacji 2023′ – ZS Nr2 im. 9. PSK w Grajewie ℹ To inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki, której celem jest popularyzowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych wykorzystywanych w pracy z uczniami w szkole i poza nią.

Dziękujemy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie za cenne warsztaty o innowacjach w praktyce dnia codziennego oraz nakreślenie realiów pracy strażaka. Nie bez powodu zawód ten cieszy się najwyższym zaufaniem społecznym! Podziękowania należą się również Uczniom Zespołu Szkół Specjalnych z Grajewa, którzy skorzystali z zajęć pokazowo-warsztatowych przygotowanych przez Informatyków, Programistów oraz Żywieniowców z naszego technikum – m.in. w temacie pracy z tabletem graficznym. W zamian otrzymaliśmy zaproszenie do współorganizacji graficznego konkursu MOJA MAŁA OJCZYZNA.
zdjęcia znajdą Państwo tutaj