21 marca 2023 r. w ZS Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie obowiązywała zasada: przebrany – niepytany. Uczniowie przebrani za dowolne postacie byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej i z niezapowiedzianych kartkówek.
Oprócz tego pierwszy dzień wiosny w szkole był dniem bez plecaka! 🎒 Tego dnia uczniowie przynosili książki i zeszyty w czymś innym niż tornister szkolny, np. w koszyku, teczce, skrzynce.. 🙂
Na sali gimnastycznej odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, którego organizatorem byli nauczyciele wychowania fizycznego. Rywalizacja na Turnieju Piłki Siatkowej była zacięta. Wyniki plasują się następująco:
🏆 Miejsce I – Klasa 3w
🥈 Miejsce II – Klasa 4ad
🥉 Miejsce III – Klasa 4d
🥉 Miejsce IV – Klasa 3d
🥉 Miejsce V – Klasa 2d
Po wręczeniu pucharów i dyplomów zwycięska drużyna turnieju (uczniowie klasy 3w) rozegrała mecz piłki siatkowej 🏐 z drużyną reprezentującą kadrę pedagogiczną. Zwyciężyła drużyna nauczycieli. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju! 💪🏆

Dziękujemy za mile spędzony pierwszy dzień wiosny! 🌷🌹
Przypominamy, że do 29.03.2023 r. do godz. 12.00 mogą Państwo głosować na najbardziej kreatywny „plecak”:
Osoby, które zdobędą największą ilość reakcji pod zdjęciem zostaną nagrodzone.
Zachęcamy do głosowania 🙂