Dnia 06.03.2023 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie odbył się „SPEED FRIENDING” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.
Celem organizacji wydarzenia była integracja społeczności szkolnej, nawiązywanie nowych znajomości pomiędzy uczniami szkoły oraz rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

W „SPEED FRIENDING” wzięło udział 50 uczniów naszej szkoły. Każdy uczestnik rozmawiał z każdym uczestnikiem wydarzenia przez 3 minuty. Pod koniec zainteresowani uczestnicy mogli stworzyć większe grupy i wspólnie spędzić trochę czasu.
Wszystkim osobom, które wzięły udział w wydarzeniu gratuluję odwagi.
„SPEED FRIENDING” przebiegał bez żadnych problemów. Cel wydarzenia został osiągnięty. Wiele osób przełamało swoją nieśmiałość. Widać było zaangażowanie uczestników oraz chęć do podejmowania rozmów i nawiązywania nowych znajomości.
Paulina Skorupa