Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie na „SPEED FRENDING”.

Wydarzenie odbędzie się 06.03.2023 r. (poniedziałek) w budynku szkoły na sali gimnastycznej i rozpocznie się o godz. 12.40 (6 godzina lekcyjna).

Planowany przebieg wydarzenia: Rozmowa (przy stoliku) każdego uczestnika z każdym uczestnikiem przez 4-6 minut (w zależności od ilości zgłoszeń) – zgodnie z dostępnym harmonogramem.

Udział w wydarzeniu mogą wziąć TYLKO uczniowie, którzy się wcześniej na nie zapisali. Uczniowie biorący udział w „SPEED FRIENDING” są zwolnieni z zajęć, które odbywają się na 6, 7 i 8 godz. lekcyjnej.

Zapisy na wydarzenie u Opiekuna Samorządu Uczniowskiego do dn. 03.03.2023 r. (piątek) do godz. 14.00. Każdy zapisuje się sam (na korytarzu lub poprzez wiadomość na Messengerze/ Librusie.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapoznać się z regulaminem oraz zaakceptować jego treść: Regulamin wydarzenia

Masz okazję nawiązać nowe znajomości!
Zapisz się na SPEED FRIENDING i poznaj nowe osoby – tak po prostu – na żywo!