14 grudnia 2022 r. w Białymstoku odbył się Finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Unihokeju Chłopców.
Nasza drużyna zajęła znakomite 2 miejsce !!! Jesteśmy wicemistrzami województwa podlaskiego !!! 🏆

W meczu półfinałowym pokonaliśmy zespół ACE Augustów 4:1, natomiast w meczu finałowym zmierzyliśmy się z drużyną KLO Białystok. Spotkanie miało pasjonujący przebieg oraz towarzyszyło mu ogromne napięcie. Po regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Niestety w rzutach karnych jedną bramką lepsza okazała się drużyna przeciwna. Wygrana była o włos, ale i tak bardzo cieszymy się z tytułu wicemistrzów województwa !!!
Ogromne gratulacje dla naszych uczniów za osiągnięty wynik sportowy. Brawo drużyna !!! Jesteście wielcy !!! 👏👏
Skład naszej szkoły na zawodach przedstawiał się następująco:
– Dołęga Jacek kl. 4e,
– Kwieciński Kuba kl. 4e,
– Łajewski Michał kl. 4ad,
– Malinowski Przemysław 4ad,
– Mysiewicz Wiktor 2d SP,
– Nowakowski Dawid 3d SP,
– Piaszczyński Patryk 3d SP,
– Szymanowski Bartłomiej 4d SP,
– Śleszyński Kacper 3w SP,
– Walendzik Przemysław 2d SP,
– Żbikowski Bartłomiej 1p SP,
– Żmijewski Ernest 4ad.
Nauczyciel wychowania fizycznego p. Andrzej Mścichowski.
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu.