W piątek 18 listopada 2022 r. w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku odbyło się uroczyste wręczenie najzdolniejszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w województwie podlaskim dyplomów Stypendysty Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023.
Troje uczniów Zespołu Szkół Nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie, którzy w roku szkolnym 2021/2022 uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole,
Eryk Brakoniecki z 4ad
Oliwia Kisilewska z 2eSP
Szymon Chomiczewski z 2wSP
odebrało dyplomy z rąk Wiceministra Edukacji Narodowej Pana Dariusza Piontkowskiego oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty Pani Beaty Pietruszki.
Nasi uczniowie znaleźli się wśród 170 najlepszych uczniów w województwie podlaskim. Jesteśmy z Was dumni i serdecznie gratulujemy sukcesu! 👏👏