19 października 2022 r. w naszej szkole odbył się Kiermasz słodkości, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie Wiktorka Wiśniewskiego chorującego na SMA. Uczniowie Zespołu Szkół Nr2 im.9. Pułku Strzelców Konnych stanęli na wysokości zadania, zorganizowali się w grupy i podzielili zadaniami. Część z nich ruszyła ulicami Grajewa, by zachęcić mieszkańców do pomocy, inni pozostali w szkole, aby tu sprzedawać swoje wypieki. Ilość ciast przyniesionych przez młodzież była naprawdę imponująca. Kwota , która została zebrana to 3,628zł!
Mamy nadzieję, że inicjatywa uczniów i nauczycieli naszej szkoły przyczyni się do poprawy zdrowia Wiktora. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za okazane wsparcie oraz zachęcamy do niesienia pomocy potrzebującym.
Pamiętajmy, razem możemy więcej!
Organizatorzy:
Klaudia Bagińska