W piątek 29 kwietnia 2022 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych – klasy 3w, 4a, 4d oraz 4e.
Gratulujemy Wam ukończenia szkoły. Od tej chwili każdy z Was ma średnie wykształcenie. Egzamin maturalny zbliża się wielkimi krokami.
Życzymy Wam, aby matura zakończyła się sukcesem oraz abyście dokonywali dojrzałych i trafnych wyborów w Waszym dalszym życiu. Pamiętajcie, że dojrzałość wymaga odpowiedzialności – bądźcie więc odpowiedzialni.
„Każda sekunda naszego życia jest jedną chwilą w dziejach wszechświata. Chwilą, która się nie powtórzy” – Pablo Casals.
Dobrze i mądrze wykorzystajcie wszystkie pozostałe chwile Waszego życia.
Dziękujemy Wam za to, że mogliśmy Was poznać i że byliście obecni w naszym życiu. Wiele godzin przez te trzy/ cztery lata spędziliśmy ze sobą lub blisko siebie. Dziękujemy za radość, którą wnosiliście w nasze codzienne dni.
Kochani, Wasza przygoda związana z nauką w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie dobiegła końca, ale kiedy tylko będziecie potrzebowali naszej pomocy, nawet takiej zwykłej rozmowy, jesteśmy zawsze dla Was. Macie w nas na zawsze przyjaciół i zawsze radośnie będziemy Was witać. To nie koniec, to dopiero początek!
Dyrekcja, Nauczyciele oraz Pracownicy Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie
Więcej zdjęć mogą Państwo znaleźć na naszym fanpage: