Uwieńczeniem poetyckich zmagań uczniów biorących udział w Konkursie Poetyckim organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku jest  opublikowanie tomiku Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży. Antologia wierszy konkursowych z lat 2020 -2021, pod red. Jolanty Brzozowskiej, Urszuli Gierasimiuk, Białystok 2021.  Publikacja zawiera wybrane utwory z I i II edycji konkursu z lat 2020 – 2021 wzbogacone ilustracjami uczniów z Liceum Plastycznego im. Artura Grottgera w Supraślu.
W książce możemy odnaleźć wiersze pt.  Powrót i   Matka dzieci Getta naszej absolwentki, Edyty Kozikowskiej. Przypomnijmy, iż w ciągu dwóch lat zdobyła kolejno II i III miejsce  w kategorii: uczniowie szkół ponadpodstawowych.
Gratulujemy!

opiekun Monika Pskowska