21 marca 2022 r. w ZS Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie obowiązywała zasada: przebrany – niepytany. Uczniowie, którzy byli ubrani na zielono lub mieli wiosenne przebranie byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej.
Oprócz tego pierwszy dzień wiosny w szkole był dniem bez plecaka! 🎒 Tego dnia uczniowie przynosili książki i zeszyty w czymś innym niż tornister szkolny, np. w koszyku, w oponie, piecyku, w samochodzie, na taczce.. 🙂

Na sali gimnastycznej odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej, którego organizatorem był nauczyciel wychowania fizycznego – Pan mgr Andrzej Mścichowski, któremu bardzo dziękujemy za wkład pracy, zaangażowanie i poświęcony czas. Rywalizacja na Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej była zacięta. Wyniki plasują się następująco:
🏆 Miejsce I – Klasa 2dSP + 2wSP
🥈 Miejsce II – Klasa 3d
🥉 Miejsce III – Klasa 3ad
🥉 Miejsce IV – Klasa 3w
Po wręczeniu medali i dyplomów zwycięska drużyna Wiosennego Turnieju Piłki Siatkowej (uczniowie reprezentujący klasę 2dSP oraz klasę 2wSP) rozegrała mecz piłki siatkowej 🏐 z drużyną reprezentującą kadrę pedagogiczną. Tym razem zwyciężyła drużyna uczniów. Gratulujemy! 💪🏆 Jesteśmy dumni! 🙂
Dziękujemy za mile spędzony pierwszy dzień wiosny! 🌷🌹
Przypominamy, że do 28.03.2022r. do godz. 12.00 mogą Państwo głosować na najbardziej kreatywny „plecak”:
oraz najlepsze wiosenne przebranie:
Osoby, które zdobędą największą ilość reakcji pod zdjęciem zostaną nagrodzone.
Zachęcamy do głosowania 🙂