Kolejny tydzień czas zacząć❗
Pełni energii i siły, odprężeni, z uśmiechem na twarzy 😁 uczniowie naszej szkoły w dniu dzisiejszym wzięli udział w jednym z projektów organizowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Około 40 osób uczestniczyło w „Lekcjach z ZUS”, które zostały przeprowadzone przez Panią Monikę Michałowską – koordynatora ds.komunikacji społecznej i edukacji białostockiego oddziału ZUS. Projekt ten powstał by budować świadomość młodego pokolenia, w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakimi są ubezpieczenia społeczne. Dziś, niestety, niewielu młodych Polaków wie, czym skutkuje decyzja o wykluczeniu się z tych ubezpieczeń.
Kto wie.. Może to właśnie ci uczniowie wiosną sięgną po zwycięstwo w olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”❓