08.10.2021 Na terenie naszego Nadleśnictwa Rajgród odbył się bieg na orientację pod tytułem: „Orientuj się na zdrowie z Nadleśnictwem Rajgród”
Wydarzenie rozpoczęło się od powitania wszystkich uczestników i przypomnienia zasad rywalizacji. Pierwsi zawodnicy wystartowali o godzinie 9.00, a kolejne ekipy w 10-minutowych odstępach.
Zwyciężyła drużyna Zespół Szkół nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie, odnajdując wszystkie punkty kontrolne i uzyskując jednocześnie najlepszy czas spośród startujących drużyn. Drugie miejsce w naszym biegu zajęła drużyna z Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie. Na uwagę zasługuję trzecia lokata, którą zdobyła żeńska drużyna z Zespołu Szkół nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie. W zawodach uczestniczyli również uczniowie z Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie. Dziękujemy wszystkim drużynom za udział i sportową rywalizację.
Po biegu i wyłonieniu zwycięzców przez organizatorów krótką lekcję bezpieczeństwa z wykorzystaniem Alko- oraz Narko- gogli zaprezentowała Komenda Powiatowa Policji w Grajewie.
Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia oraz upominki z rąk Nadleśniczego Nadleśnictwa Rajgród Jacka Koniecznego.
Całość zakończył wspólny posiłek na świeżym powietrzu.

Zdjęcia: Przemysław Łubowicz i Dorota Cegła