Szkolenie nauczycieli Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie z zakresu „Przygotowywania potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia” realizowane w ramach projektu „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie” niedługo się zakończy. Jednak po kolejnej dawce ciekawych pomysłów i interesujących przygód kulinarnych postanowiliśmy znów przypomnieć o sobie i zaprezentować efekty naszej pracy u boku niezawodnego trenera Artura Lenczewskiego. Dodatkowo pozdrawiamy całą społeczność szkolną, a wszystkich chętnych uczniów klas 8 zapraszamy do rozpoczęcia przygody ze sztuką kulinarną w technikum żywienia w Grajewie.
Pozdrawiamy Katarzyna Włodarczyk i Anna Staniszewska 🙂