Drodzy uczniowie!

Rozpoczynamy rekrutację do projektu „Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie”.

W projekcie weźmie udział 96 uczniów technikum oraz 5 nauczycieli z naszej szkoły. Wszelkie dostępne szkolenia zakończone zostaną certyfikacją ogólnopolską i obejmą:

Programowanie i obsługiwanie druku 3D: 1 grupa 10 os.

Przygotowanie potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia: 2 grupy, 16 os.

Administrator sieci komputerowych (CISCO): 4 grupy, 40 os.

Prowadzenie spraw rachunkowo-finansowych: 4 grupy, 30 os.

Dodatkowo prowadzone będą zajęcia wyrównawcze i rozwijające dla wszystkich uczniów biorących udział w projekcie (matematyka + j. angielski) (~40godz.)

Regulamin i niezbędne dokumenty dostępne są na stronie internetowej projektu:

https://projekty.syntea.pl/wysoka-jakosc-ksztalcenia-zawodowego-grajewo/do-pobrania/

Oprócz certyfikatów dla Was, nasza szkoła dostanie dodatkowe wyposażenie pracowni informatycznej, ekonomicznej i gastronomicznej w sprzęt wysokiej jakości.  Dlatego zależy nam na poważnym i profesjonalnym podejściu do tego projektu.

Harmonogram zajęć będzie dostosowany do grup. Czasu nie mamy niestety za dużo (około 1,5roku) dlatego istnieje prawdopodobieństwo zajęć w weekendy/ferie zimowe..(liczba godzin kursów załącznik nr 8 – średnio 80-120godz.)

Dokumenty mogą składać wszyscy (prócz klas maturalnych), nawet osoby starające się o wyjazd do Włoch z projektu PoWER. Kompletne dokumenty można składać w sekretariacie lub (skany) na e-mail: mar.bobrowski@gmail.com

Termin do złożenia kompletnej dokumentacji to:  13.12-20.12.2019 ( okres składania zostanie przedłużony w przypadku braku dostatecznej liczby chętnych).

Druki na w/w projekt dostępne w sekretariacie szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *