Daily Archives: 13 lipca 2024

ZS Nr 2 im. 9 PSK w Grajewie z radością informuje o wynikach tegorocznych matur, które osiągnęli nasi absolwenci  Technikum w Grajewie oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie – Oddział Przygotowania Mundurowego.

Średnie wyniki zdawalności matury:

• Technikum w Grajewie: 87%
  • II Liceum Ogólnokształcące w Grajewie: 89%
  • Średni wynik zdawalności absolwentów szkół ponadpodstawowych w Polsce: 84 %
  • Średni wynik zdawalności absolwentów szkół ponadpodstawowych w woj. Podlaskim: 82,6 %

Nasi uczniowie uzyskali wyniki powyżej średniej krajowej, co jest powodem do dumy zarówno dla nich, jak i dla całej naszej społeczności szkolnej.

Egzamin poprawkowy:

Czterech abiturientów, którzy nie zdali jednego przedmiotu, ma prawo przystąpić do egzaminu poprawkowego w sierpniu. Trzymamy za nich kciuki i wierzymy, że uda im się osiągnąć pozytywne wyniki a nam osiągnąć wynik 100% zdawalności 😉

Gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy nauczycielom za ich ciężką pracę i zaangażowanie w przygotowanie uczniów do matury. Życzymy naszym absolwentom dalszych sukcesów w życiu zawodowym, osobistym i powodzenia na wymarzonych studiach!