Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2013 | Medi@physis

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2013

Dzień Strażaka 2013

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka 2013 połączone z nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej PSP

w Grajewie odbyły się 113r. Na tej historycznej uroczystości obecna była Dyrektor Szkoły – Marzena Joanna Sulkowska.

Po Mszy Świętej w Kościele p.w. MBNP w Grajewie i przemarszu na teren KP PSP w Grajewie odbyło się nadanie sztandaru, które jest zwieńczeniem wieloletniej działalności w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej i szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz powodem do nieskrywanej dumy i satysfakcji z codziennej pracy. Funkcjonariusze i zasłużeni „cywile” otrzymali medale, wyróżnienia i nagrody. Wszystkim strażakom, druhom, ich rodzinom i przyjaciołom społeczność szkolna ZS Nr 2 życzy tyle samo powrotów co wyjazdów.2 maja 20

Category: Aktualności
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

 • Kontakt

   Strzałkowska Beata
   nauczyciel

  mail:
  beastrzalkowska@gmail.com