Ogólnopolska Olimpiada Medialna | Medi@physis

Ogólnopolska Olimpiada Medialna

Dnia 27.02.2013r. w ZS Nr2 im.9.PSK w Grajewie 53 uczniów przystąpiło do szkolnego etapu  olimpiady medialnej. Wśród uczestników byli uczniowie technikum (technik informatyk, technik organizacji reklamy, technik handlowiec) oraz liceum ogólnokształcącego (profil medialny). Uczniowie, którzy zdobyli największą liczbę punktów w szkole otrzymają: za pierwsze miejsce nagrodę pieniężną , natomiast za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca  – nagrody rzeczowe.

 

 

 

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do zewnętrznego etapu OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MEDIALNEJ.

  1.  Paulina Gutowska                 – kl.1ar  -           I miejsce
  2.  Monika Sturgulewska           – kl.1a   -           II miejsce
  3. Piotr Polakowski                  -  kl.1b   -           III miejsce
  4. Jonatan Szwarc                             kl.4d
  5. Aleksandra Kuczyńska                     kl.1ar
  6. Martyna Ramatowska                     kl.1ar
  7. Nikolas Skonieczny                          kl.1ar
  8. Kamil Gibniewski                             kl.3dg
  9. Kamila Smolińska                           kl.1ar
  10. Radosław Naruszewicz                    kl.4d
  11. Krzysztof Bronakowski                    kl.3dg
  12. Marcin Modzelewski                       kl.1ar
  13. Damian Sztachelski                       kl.3dg
  14. Adam Świderski                           kl.3dg
  15. Szymon Zalewski                         kl.3dg
  16. Rafał Surowski                            kl.4d
  17. Klaudia Bućko                             kl.1ar
  18. Katarzyna Danowska                   kl.1ar
  19. Julian Kondas                             kl.3dg
  20. Tomasz Cieniewicz                       kl.3dg
Category: Aktualności
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

  • Kontakt

      Strzałkowska Beata
      nauczyciel

    mail:
    beastrzalkowska@gmail.com