Multimedia | Medi@physis

Archive for the Category » Multimedia «

ZŁOTE KWANTY DOTARŁY DO JEDNOSTKI !

Siedemnastu uczniów z ZS Nr 2 im.9.PSK w Grajewie wzięło udział w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego – POSZUKIWANIE TALENTÓW – zorganizowanego przez Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego i Polskie Towarzystwo Fizyczne. Każdy uczestnik musiał wykonać kilka różnych zadań w kategoriach przedstawionych w regulaminie i zdobyć za te zadania jak największą liczbę punktów. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Energetyka jądrowa i fizyka jądrowa”.

Po emocjonującym etapie szkolnym, do dalszej rywalizacji przeszło osiem  osób z naszej szkoły, które znalazło się wśród 320 uczniów z całej Polski.  By otrzymać dyplom oraz znaczek ZŁOTY KWANT, powinno uzyskać się co najmniej 10 punktów, wykonując prace przynajmniej w trzech kategoriach, w tym obowiązkowo należało przeprowadzić doświadczenie. W tym roku aż 311osobom udało się to osiągnąć! Do nagrodzonych uczniów z JEDNOSTKI należą:

more »

Wagary w Jednostce 2013

Serdecznie dziękujemy za udział w festiwalu pod nazwą „WAGARY W JEDNOSTCE” organizowanego przez Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie pod patronatem honorowym Podlaskiego Kuratora Oświaty. W tym roku gościliśmy około 400 uczniów z gimnazjów PG 1, PG 2, PG 3 z Grajewa oraz  z gimnazjów z Wąsosza, Radziłowa, Rajgrodu, Prostek i Danówka.

more »

 • Kontakt

   Strzałkowska Beata
   nauczyciel

  mail:
  beastrzalkowska@gmail.com

Fatal error: Cannot redeclare adres() (previously declared in /home/zsvkpwnu/www/mediap/wp-content/plugins/social-slider/social-slider.php:1072) in /home/zsvkpwnu/www/mediap/wp-content/plugins/social-slider/social-slider.php on line 1072